У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Верба - Заболотці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Верба - Заболотці:

Поточний розклад електричок Верба - Заболотці включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 47 хв зі станції Верба і прибуває на станцію Заболотці о 05 г 47 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6095 сполученням Здолбунів-Пас. - Львів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 4 хв. Між станціями Верба і Заболотці цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Турки(14.47), Броди(15.31), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Верба - Заболотці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Верба Заболотці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Верба - Заболотці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092-6091* Рівне Львів 04.47
Верба
05.47
Заболотці
1 г Курсує щоденно - переглянути
6093 Здолбунів Львів 10.43
Верба
11.45
Заболотці
1 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути
6095 Здолбунів Львів 14.43
Верба
15.47
Заболотці
1 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути
6381 Здолбунів Красне 19.19
Верба
20.21
Заболотці
1 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Верба -Заболотці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Верба — Заболотці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Заболотці — Верба