У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Верхньодніпровськ - Трускавець
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Верхньодніпровськ - Трускавець:

Розклад поїздів Верхньодніпровськ Трускавець на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 52 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Верхньодніпровськ Трускавець найчастіше зупиняються на станціях Вільногірськ, Козятин-1, Львів, Підзамче, Злочів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.19 зі станції Верхньодніпровськ, в кінцевий же пункт Трускавець прибувають вони відповідно о 11.11 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Верхньодніпровськ Трускавець є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Верхньодніпровськ - Трускавець складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Верхньодніпровськ - Трускавець можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
041П Дніпро Трускавець 15.19
Верхньодніпровськ
11.11
Трускавець
19 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Верхньодніпровськ -Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Верхньодніпровськ — Трускавець

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Трускавець — Верхньодніпровськ