У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Війтівці - Лозова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Війтівці - Лозова:

Поточний розклад електричок Війтівці - Лозова включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 27 хв зі станції Війтівці і прибуває на станцію Лозова о 21 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6329 сполученням Гречани - Підволочиськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 15 хв. Між станціями Війтівці і Лозова цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Війтівці - Лозова, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Війтівці Лозова ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Війтівці - Лозова можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6325 Хмельницький Волочиськ 09.57
Війтівці
10.11
Лозова
14 хв Курсує щоденно - переглянути
6329 Гречани Підволочиськ 17.31
Війтівці
17.46
Лозова
15 хв Курсує щоденно - переглянути
6331 Хмельницький Підволочиськ 21.27
Війтівці
21.41
Лозова
14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Війтівці -Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Війтівці — Лозова

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Лозова — Війтівці