У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вінниця - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вінниця - Харків:

Розклад поїздів Вінниця Харків на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 3 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Вінниця Харків найчастіше зупиняються на станціях Козятин-1, Фастів-1, Київ-Пас., Калинівка-1, Яготин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.38, 16.43, 19.34 зі станції Вінниця, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 13.28, 06.43, 07.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вінниця Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вінниця - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Вінниця - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
112Л Львів Харків 00.38
Вінниця
13.28
Харків-Пас.
12 г 50 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
772К Хмельницький Костянтинівка 16.43
Вінниця
06.43
Харків-Пас.
14 г Курсує щоденно - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 19.34
Вінниця
07.53
Харків-Пас.
12 г 19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вінниця -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вінниця — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Вінниця