У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вінниця - Мінськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вінниця - Мінськ:

Розклад поїздів Вінниця Мінськ на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Вінниця Мінськ найчастіше зупиняються на станціях Козятин-1, Чернігів, Осиповичі-1, Бобруйськ, Жлобин-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.37, 21.40 зі станції Вінниця, в кінцевий же пункт Мінськ-Пас. прибувають вони відповідно о 23.50, 13.44 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вінниця Мінськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вінниця - Мінськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Вінниця - Мінськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
061Щ Кишинів Мінськ 09.37
Вінниця
23.50
Мінськ-Пас.
14 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Гродно 21.40
Вінниця
13.44
Мінськ-Пас.
16 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 21.40
Вінниця
13.44
Мінськ-Пас.
16 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вінниця -Мінськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вінниця — Мінськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Мінськ — Вінниця