У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Водяна - Галещина
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Водяна - Галещина:

Розклад поїздів Водяна Галещина на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 47 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Водяна Галещина найчастіше зупиняються на станціях Коломак, Скороходове, Кочубеївка, Полтава-Південна, Мала Перещепинська, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.09 зі станції Водяна, в кінцевий же пункт Галещина прибувають вони відповідно о 00.56 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Водяна Галещина є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Водяна - Галещина складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Водяна - Галещина можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
375О Харків Херсон 21.09
Водяна
00.56
Галещина
3 г 47 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Водяна -Галещина можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Водяна — Галещина

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Галещина — Водяна