У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Водяна - Харків-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Водяна - Харків-Пас.:

Розклад поїздів Водяна Харків-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 18 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Водяна Харків-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Ков'яги, Люботин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 08.53 зі станції Водяна, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 10.11 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Водяна Харків-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Водяна - Харків-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Водяна - Харків-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
375Ш Херсон Харків 08.53
Водяна
10.11
Харків-Пас.
1 г 18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Водяна -Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Водяна — Харків-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків-Пас. — Водяна