У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Водяна - Одеса-Пересип
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Водяна - Одеса-Пересип:

Поточний розклад електричок Водяна - Одеса-Пересип включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 38 хв зі станції Водяна і прибуває на станцію Одеса-Пересип о 22 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6333 сполученням Знам'янка-Пас. - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 8 г 34 хв. Між станціями Водяна і Одеса-Пересип цей електропоїзд проїжджає 57 зупинок. Серед них Чорноліська(13.43), 286 Км(14.44), Новоукраїнка(15.58), Трикратне(18.05), Колосівка(19.52), Кремидівка(21.25), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Водяна - Одеса-Пересип, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Водяна Одеса-Пересип ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Водяна - Одеса-Пересип можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6333 Знам'янка Одеса 13.38
Водяна
22.12
Одеса-Пересип
8 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Водяна -Одеса-Пересип можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .