У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воютичі - Боневичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воютичі - Боневичі:

Поточний розклад електричок Воютичі - Боневичі включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 05 хв зі станції Воютичі і прибуває на станцію Боневичі о 09 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 963-964 сполученням Самбір - Нижанковичі, в цьому випадку поїздка займе 1 г 35 хв. Між станціями Воютичі і Боневичі цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Надиби(08.10), Городовичі(08.36), Хирів-Посада(09.17), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воютичі - Боневичі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воютичі Боневичі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воютичі - Боневичі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
963-964 Самбір Нижанковичі 08.05
Воютичі
09.40
Боневичі
1 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воютичі -Боневичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воютичі — Боневичі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Боневичі — Воютичі