У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воютичі - Борщовичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воютичі - Борщовичі:

Поточний розклад електричок Воютичі - Борщовичі включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 05 хв зі станції Воютичі і прибуває на станцію Борщовичі о 09 г 52 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 963-964 сполученням Самбір - Нижанковичі, в цьому випадку поїздка займе 1 г 47 хв. Між станціями Воютичі і Борщовичі цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Надиби(08.10), Городовичі(08.36), Хирів-Посада(09.17), Боневичі(09.40), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воютичі - Борщовичі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воютичі Борщовичі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воютичі - Борщовичі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
963-964 Самбір Нижанковичі 08.05
Воютичі
09.52
Борщовичі
1 г 47 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воютичі -Борщовичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воютичі — Борщовичі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Борщовичі — Воютичі