У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воютичі - Бисковичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воютичі - Бисковичі:

Поточний розклад електричок Воютичі - Бисковичі включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 49 хв зі станції Воютичі і прибуває на станцію Бисковичі о 16 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 965-966 сполученням Нижанковичі - Самбір, в цьому випадку поїздка займе 0 г 6 хв. Між станціями Воютичі і Бисковичі цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воютичі - Бисковичі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воютичі Бисковичі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воютичі - Бисковичі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
962 Старжава Самбір 06.28
Воютичі
06.34
Бисковичі
6 хв Курсує щоденно - переглянути
965-966 Нижанковичі Самбір 16.49
Воютичі
16.55
Бисковичі
6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воютичі -Бисковичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воютичі — Бисковичі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бисковичі — Воютичі