У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воютичі - Дизпром
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воютичі - Дизпром:

Поточний розклад електричок Воютичі - Дизпром включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 49 хв зі станції Воютичі і прибуває на станцію Дизпром о 17 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 962 сполученням Старжава - Самбір, в цьому випадку поїздка займе 0 г 15 хв. Між станціями Воютичі і Дизпром цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воютичі - Дизпром, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воютичі Дизпром ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воютичі - Дизпром можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
962 Старжава Самбір 06.28
Воютичі
06.43
Дизпром
15 хв Курсує щоденно - переглянути
965-966 Нижанковичі Самбір 16.49
Воютичі
17.03
Дизпром
14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воютичі -Дизпром можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воютичі — Дизпром

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дизпром — Воютичі