У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воютичі - Хирів-Посада
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воютичі - Хирів-Посада:

Поточний розклад електричок Воютичі - Хирів-Посада включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 05 хв зі станції Воютичі і прибуває на станцію Хирів-Посада о 09 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 963-964 сполученням Самбір - Нижанковичі, в цьому випадку поїздка займе 1 г 12 хв. Між станціями Воютичі і Хирів-Посада цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Надиби(08.10), Городовичі(08.36), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воютичі - Хирів-Посада, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воютичі Хирів-Посада ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воютичі - Хирів-Посада можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
963-964 Самбір Нижанковичі 08.05
Воютичі
09.17
Хирів-Посада
1 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воютичі -Хирів-Посада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воютичі — Хирів-Посада

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Хирів-Посада — Воютичі