У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воютичі - Надиби
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воютичі - Надиби:

Поточний розклад електричок Воютичі - Надиби включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 05 хв зі станції Воютичі і прибуває на станцію Надиби о 21 г 10 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 969 сполученням Самбір - Старжава, в цьому випадку поїздка займе 0 г 5 хв. Між станціями Воютичі і Надиби цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воютичі - Надиби, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воютичі Надиби ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воютичі - Надиби можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
963-964 Самбір Нижанковичі 08.05
Воютичі
08.10
Надиби
5 хв Курсує щоденно - переглянути
969 Самбір Старжава 21.05
Воютичі
21.10
Надиби
5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воютичі -Надиби можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воютичі — Надиби

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Надиби — Воютичі