У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воютичі - Старжава
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воютичі - Старжава:

Поточний розклад електричок Воютичі - Старжава включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 05 хв зі станції Воютичі і прибуває на станцію Старжава о 22 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 969 сполученням Самбір - Старжава, в цьому випадку поїздка займе 1 г 20 хв. Між станціями Воютичі і Старжава цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Надиби(21.10), Скелівка(21.28), Слохиня(21.44), Зарічний(22.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воютичі - Старжава, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воютичі Старжава ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воютичі - Старжава можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
969 Самбір Старжава 21.05
Воютичі
22.25
Старжава
1 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воютичі -Старжава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воютичі — Старжава

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Старжава — Воютичі