Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Волноваха - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Волноваха - Дніпро:

Розклад поїздів Волноваха Дніпро на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 19 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Волноваха Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Комиш-Зоря, Великий Токмак, Розівка, Молочанськ, Верхній Токмак-2, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.40 зі станції Волноваха, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 22.25 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Волноваха Дніпро говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Волноваха - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Волноваха - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Волноваха -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Волноваха — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Волноваха