У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Волочиськ - Дачі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Волочиськ - Дачі:

Поточний розклад електричок Волочиськ - Дачі включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 40 хв зі станції Волочиськ і прибуває на станцію Дачі о 06 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6205 сполученням Волочиськ - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 20 хв. Між станціями Волочиськ і Дачі цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Підволочиськ(11.25), Богданівка-Кам'янка(12.00), Максимівка-Тернопільська(12.15), Романівка(12.32), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Волочиськ - Дачі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Волочиськ Дачі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Волочиськ - Дачі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6201 Волочиськ Тернопіль 05.40
Волочиськ
06.36
Дачі
56 хв Курсує щоденно - переглянути
6205 Волочиськ Тернопіль 11.15
Волочиськ
12.35
Дачі
1 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Волочиськ -Дачі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Волочиськ — Дачі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дачі — Волочиськ