У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Волочиськ - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Волочиськ - Харків:

Розклад поїздів Волочиськ Харків на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 34 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Волочиськ Харків найчастіше зупиняються на станціях Хмельницький, Ромодан, Коломак, Полтава-Киівська, Решетилівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.49 зі станції Волочиськ, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 10.23 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Волочиськ Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Волочиськ - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Волочиськ - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
112Л Львів Харків 17.49
Волочиськ
10.23
Харків-Пас.
16 г 34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Волочиськ -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Волочиськ — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Волочиськ