У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Волочиськ - Херсон
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Волочиськ - Херсон:

Розклад поїздів Волочиськ Херсон на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 34 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Волочиськ Херсон найчастіше зупиняються на станціях Хмельницький, Фундукліївка, Явкине, Новий Буг, Казанка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.20 зі станції Волочиськ, в кінцевий же пункт Херсон прибувають вони відповідно о 10.54 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Волочиськ Херсон є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Волочиськ - Херсон складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Волочиськ - Херсон можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
110Л Львів Херсон 19.20
Волочиськ
10.54
Херсон
15 г 34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Волочиськ -Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Волочиськ — Херсон

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Херсон — Волочиськ