У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Волочиськ - Криштопівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Волочиськ - Криштопівка:

Поточний розклад електричок Волочиськ - Криштопівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 05 хв зі станції Волочиськ і прибуває на станцію Криштопівка о 06 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6330 сполученням Підволочиськ - Хмельницький, в цьому випадку поїздка займе 0 г 38 хв. Між станціями Волочиськ і Криштопівка цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Лозова(18.39), Війтівці(18.55), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Волочиськ - Криштопівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Волочиськ Криштопівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Волочиськ - Криштопівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6332 Волочиськ Хмельницький 06.05
Волочиськ
06.30
Криштопівка
25 хв Курсує щоденно - переглянути
6326 Волочиськ Хмельницький 11.58
Волочиськ
12.24
Криштопівка
26 хв Курсує щоденно - переглянути
6330 Підволочиськ Хмельницький 18.34
Волочиськ
19.12
Криштопівка
38 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Волочиськ -Криштопівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Волочиськ — Криштопівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Криштопівка — Волочиськ