У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Волочиськ - Верхній Токмак-2
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Волочиськ - Верхній Токмак-2:

Розклад поїздів Волочиськ Верхній Токмак-2 на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 21 г 14 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 23. Потяги, що курсують за напрямком Волочиськ Верхній Токмак-2 найчастіше зупиняються на станціях Хмельницький, Фундукліївка, Молочанськ, Запоріжжя-1, Синельникове-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.30 зі станції Волочиськ, в кінцевий же пункт Верхній Токмак-2 прибувають вони відповідно о 01.44 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Волочиськ Верхній Токмак-2 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Волочиськ - Верхній Токмак-2 складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Волочиськ - Верхній Токмак-2 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
070Л Львів Маріуполь 04.30
Волочиськ
01.44
Верхній Токмак-2
21 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Волочиськ -Верхній Токмак-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Волочиськ — Верхній Токмак-2

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Верхній Токмак-2 — Волочиськ