У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Волосянка-Закарпатська - Хуст
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Волосянка-Закарпатська - Хуст:

Розклад поїздів Волосянка-Закарпатська Хуст на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 59 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Волосянка-Закарпатська Хуст найчастіше зупиняються на станціях Ставне, Кострино, Великий Березний, Перечин, Ужгород, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.02 зі станції Волосянка-Закарпатська, в кінцевий же пункт Хуст прибувають вони відповідно о 07.01 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Волосянка-Закарпатська Хуст є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Волосянка-Закарпатська - Хуст складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Волосянка-Закарпатська - Хуст можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
601Л Львів Солотвино 01.02
Волосянка-Закарпатська
07.01
Хуст
5 г 59 хв Курсує щоденно - переглянути
601Л Львів Солотвино 01.02
Волосянка-Закарпатська
07.01
Хуст
5 г 59 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Волосянка-Закарпатська -Хуст можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Волосянка-Закарпатська — Хуст

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хуст — Волосянка-Закарпатська