У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воловець - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Воловець - Хмельницький:

Розклад поїздів Воловець Хмельницький на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 21 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Воловець Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Славське, Сколе, Стрий, Львів, Лавочне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.16, 20.35, 23.14 зі станції Воловець, в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 02.27, 03.47, 06.55 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Воловець Хмельницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Воловець - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Воловець - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
081Л Ужгород Київ 19.16
Воловець
02.27
Хмельницький
7 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути
207Л Ужгород Київ 20.35
Воловець
03.47
Хмельницький
7 г 12 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
107Л Ужгород Одеса 23.14
Воловець
06.55
Хмельницький
7 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Воловець -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воловець — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Воловець