У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воловець - Нижнє Синьовидне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воловець - Нижнє Синьовидне:

Поточний розклад електричок Воловець - Нижнє Синьовидне включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 09 хв зі станції Воловець і прибуває на станцію Нижнє Синьовидне о 14 г 47 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6502-6166 сполученням Чоп - Львів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 57 хв. Між станціями Воловець і Нижнє Синьовидне цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Гукливий(10.15), Сколе(11.46), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воловець - Нижнє Синьовидне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воловець Нижнє Синьовидне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воловець - Нижнє Синьовидне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502-6166 Чоп Львів 10.08
Воловець
12.05
Нижнє Синьовидне
1 г 57 хв Курсує щоденно - переглянути
6184* Мукачево Стрий 13.09
Воловець
14.47
Нижнє Синьовидне
1 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6506 Мукачево Стрий 17.31
Воловець
19.19
Нижнє Синьовидне
1 г 48 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воловець -Нижнє Синьовидне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воловець — Нижнє Синьовидне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Нижнє Синьовидне — Воловець