У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воловець - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Воловець - Одеса:

Розклад поїздів Воловець Одеса на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Воловець Одеса найчастіше зупиняються на станціях Лавочне, Славське, Сколе, Стрий, Львів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.14 зі станції Воловець, в кінцевий же пункт Одеса-Застава-1 прибувають вони відповідно о 14.32 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Воловець Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Воловець - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Воловець - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
107Л Ужгород Одеса 23.14
Воловець
14.49
Одеса-Головна
15 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Воловець -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воловець — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Воловець