У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воловець - Щирець 2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воловець - Щирець 2:

Поточний розклад електричок Воловець - Щирець 2 включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 08 хв зі станції Воловець і прибуває на станцію Щирець 2 о 13 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6502-6166 сполученням Чоп - Львів, в цьому випадку поїздка займе 3 г 37 хв. Між станціями Воловець і Щирець 2 цей електропоїзд проїжджає 26 зупинок. Серед них Гукливий(10.15), Сколе(11.46), П'ятничани(12.58), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воловець - Щирець 2, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воловець Щирець 2 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воловець - Щирець 2 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502-6166 Чоп Львів 10.08
Воловець
13.45
Щирець 2
3 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воловець -Щирець 2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воловець — Щирець 2

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Щирець 2 — Воловець