У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Волудринці - Кам'янець-Подільський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Волудринці - Кам'янець-Подільський:

Поточний розклад електричок Волудринці - Кам'янець-Подільський включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 51 хв зі станції Волудринці і прибуває на станцію Кам'янець-Подільський о 14 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6351 сполученням Гречани - Ларга, в цьому випадку поїздка займе 1 г 43 хв. Між станціями Волудринці і Кам'янець-Подільський цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Кадіївка(12.54), Лошківці(13.26), Сахкамінь(14.01), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Волудринці - Кам'янець-Подільський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Волудринці Кам'янець-Подільський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Волудринці - Кам'янець-Подільський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6351 Гречани Ларга 12.51
Волудринці
14.34
Кам'янець-Подільський
1 г 43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Волудринці -Кам'янець-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Волудринці — Кам'янець-Подільський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кам'янець-Подільський — Волудринці