У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Волудринці - Ярмолинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Волудринці - Ярмолинці:

Поточний розклад електричок Волудринці - Ярмолинці включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 51 хв зі станції Волудринці і прибуває на станцію Ярмолинці о 13 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6351 сполученням Гречани - Ларга, в цьому випадку поїздка займе 0 г 16 хв. Між станціями Волудринці і Ярмолинці цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Волудринці - Ярмолинці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Волудринці Ярмолинці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Волудринці - Ярмолинці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6351 Гречани Ларга 12.51
Волудринці
13.07
Ярмолинці
16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Волудринці -Ярмолинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Волудринці — Ярмолинці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ярмолинці — Волудринці