У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Волиця - Вишняки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Волиця - Вишняки:

Поточний розклад електричок Волиця - Вишняки включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 08 хв зі станції Волиця і прибуває на станцію Вишняки о 19 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6494-6032 сполученням Житомир - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 1 хв. Між станціями Волиця і Вишняки цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Скригалівка(18.13), Сорочий Брід(19.05), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Волиця - Вишняки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Волиця Вишняки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Волиця - Вишняки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6494-6032 Житомир Київ 18.08
Волиця
19.09
Вишняки
1 г 1 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Волиця -Вишняки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Волиця — Вишняки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вишняки — Волиця