У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворочево - Мукачево-Перевалочна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ворочево - Мукачево-Перевалочна:

Поточний розклад електричок Ворочево - Мукачево-Перевалочна включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 36 хв зі станції Ворочево і прибуває на станцію Мукачево-Перевалочна о 19 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6545-6546 сполученням Сянки - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 3 г 39 хв. Між станціями Ворочево і Мукачево-Перевалочна цей електропоїзд проїжджає 23 зупинок. Серед них Кам'яниця(10.54), Холмок(12.37), Есень-платформа(13.23), Страбичово(14.10), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ворочево - Мукачево-Перевалочна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ворочево Мукачево-Перевалочна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ворочево - Мукачево-Перевалочна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ворочево -Мукачево-Перевалочна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворочево — Мукачево-Перевалочна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мукачево-Перевалочна — Ворочево