У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворочево - Школа-інтернат
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ворочево - Школа-інтернат:

Поточний розклад електричок Ворочево - Школа-інтернат включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 20 хв зі станції Ворочево і прибуває на станцію Школа-інтернат о 18 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6517-6518 сполученням Мукачево - Сянки, в цьому випадку поїздка займе 0 г 42 хв. Між станціями Ворочево і Школа-інтернат цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ворочево - Школа-інтернат, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ворочево Школа-інтернат ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ворочево - Школа-інтернат можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ворочево -Школа-інтернат можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворочево — Школа-інтернат

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Школа-інтернат — Ворочево