У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Бориспіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворохта - Бориспіль:

Розклад поїздів Ворохта Бориспіль на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 46 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 23. Потяги, що курсують за напрямком Ворохта Бориспіль найчастіше зупиняються на станціях Татарів, Підволочиськ, Київ-Пас., Фастів-1, Козятин-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.46 зі станції Ворохта, в кінцевий же пункт Бориспіль прибувають вони відповідно о 06.32 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворохта Бориспіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворохта - Бориспіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворохта - Бориспіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
150Л Ворохта Кременчук 13.46
Ворохта
06.32
Бориспіль
16 г 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворохта -Бориспіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Бориспіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Бориспіль — Ворохта