У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Бистриця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ворохта - Бистриця:

Поточний розклад електричок Ворохта - Бистриця включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 01 хв зі станції Ворохта і прибуває на станцію Бистриця о 18 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6404 сполученням Рахів - Івано-Франківськ, в цьому випадку поїздка займе 2 г 45 хв. Між станціями Ворохта і Бистриця цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Татарів(16.11), Дора(16.58), Надвірна(17.42), Дачник(18.17), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ворохта - Бистриця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ворохта Бистриця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ворохта - Бистриця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6404* Рахів Івано-Франківськ 16.01
Ворохта
18.46
Бистриця
2 г 45 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ворохта -Бистриця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Бистриця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бистриця — Ворохта