У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Деражня
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворохта - Деражня:

Розклад поїздів Ворохта Деражня на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Ворохта Деражня найчастіше зупиняються на станціях Татарів, Микуличин, Яремче, Надвірна, Івано-Франківськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.46 зі станції Ворохта, в кінцевий же пункт Деражня прибувають вони відповідно о 00.51 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворохта Деражня є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворохта - Деражня складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворохта - Деражня можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
144Л Ворохта Київ 13.46
Ворохта
00.51
Деражня
11 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
150Л Ворохта Кременчук 13.46
Ворохта
00.51
Деражня
11 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворохта -Деражня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Деражня

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Деражня — Ворохта