У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Дора
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ворохта - Дора:

Поточний розклад електричок Ворохта - Дора включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 01 хв зі станції Ворохта і прибуває на станцію Дора о 16 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6446 сполученням Ворохта - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 1 г 37 хв. Між станціями Ворохта і Дора цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Татарів(04.47), Яремче(05.19), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ворохта - Дора, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ворохта Дора ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ворохта - Дора можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6446 Ворохта Коломия 04.34
Ворохта
06.11
Дора
1 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути
6404* Рахів Івано-Франківськ 16.01
Ворохта
16.58
Дора
57 хв Курсує щоденно - переглянути
6442* Рахів Коломия 20.23
Ворохта
21.26
Дора
1 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ворохта -Дора можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Дора

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дора — Ворохта