У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Городенка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворохта - Городенка:

Розклад поїздів Ворохта Городенка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 31 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Ворохта Городенка найчастіше зупиняються на станціях Татарів, Яремче, Коломия, Гвіздець, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.18 зі станції Ворохта, в кінцевий же пункт Городенка-Завод прибувають вони відповідно о 17.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворохта Городенка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворохта - Городенка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворохта - Городенка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
358Л Рахів Київ 14.18
Ворохта
17.49
Городенка-Завод
3 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворохта -Городенка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Городенка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Городенка — Ворохта