У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Хорол
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворохта - Хорол:

Розклад поїздів Ворохта Хорол на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 44 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 26. Потяги, що курсують за напрямком Ворохта Хорол найчастіше зупиняються на станціях Татарів, Хмельницький, Лубни, Бориспіль, Дарниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.46 зі станції Ворохта, в кінцевий же пункт Хорол прибувають вони відповідно о 10.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворохта Хорол є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворохта - Хорол складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворохта - Хорол можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
150Л Ворохта Кременчук 13.46
Ворохта
10.30
Хорол
20 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворохта -Хорол можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Хорол

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хорол — Ворохта