У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Кодима
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворохта - Кодима:

Розклад поїздів Ворохта Кодима на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 24 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Ворохта Кодима найчастіше зупиняються на станціях Татарів, Микуличин, Яремче, Івано-Франківськ, Львів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.01 зі станції Ворохта, в кінцевий же пункт Кодима прибувають вони відповідно о 07.25 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворохта Кодима є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворохта - Кодима складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворохта - Кодима можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
026К Рахів Одеса 18.01
Ворохта
07.25
Кодима
13 г 24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворохта -Кодима можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Кодима

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кодима — Ворохта