У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Ланчин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ворохта - Ланчин:

Поточний розклад електричок Ворохта - Ланчин включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 23 хв зі станції Ворохта і прибуває на станцію Ланчин о 22 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6446 сполученням Ворохта - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 2 г 40 хв. Між станціями Ворохта і Ланчин цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Татарів(04.47), Яремче(05.19), Добротів(07.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ворохта - Ланчин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ворохта Ланчин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ворохта - Ланчин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6446 Ворохта Коломия 04.34
Ворохта
07.14
Ланчин
2 г 40 хв Курсує щоденно - переглянути
6442* Рахів Коломия 20.23
Ворохта
22.25
Ланчин
2 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ворохта -Ланчин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Ланчин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ланчин — Ворохта