У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Лубни
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворохта - Лубни:

Розклад поїздів Ворохта Лубни на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 19 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 24. Потяги, що курсують за напрямком Ворохта Лубни найчастіше зупиняються на станціях Татарів, Волочиськ, Дарниця, Київ-Пас., Фастів-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.46 зі станції Ворохта, в кінцевий же пункт Лубни прибувають вони відповідно о 09.05 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворохта Лубни є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворохта - Лубни складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворохта - Лубни можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
150Л Ворохта Кременчук 13.46
Ворохта
09.05
Лубни
19 г 19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворохта -Лубни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Лубни

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Лубни — Ворохта