У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Свидовець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ворохта - Свидовець:

Поточний розклад електричок Ворохта - Свидовець включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 30 хв зі станції Ворохта і прибуває на станцію Свидовець о 11 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6403 сполученням Івано-Франківськ - Рахів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 0 хв. Між станціями Ворохта і Свидовець цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ворохта - Свидовець, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ворохта Свидовець ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ворохта - Свидовець можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6403* Івано-Франківськ Рахів 06.52
Ворохта
07.52
Свидовець
1 г Курсує щоденно - переглянути
6441 Коломия Рахів 10.30
Ворохта
11.25
Свидовець
55 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ворохта -Свидовець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Свидовець

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Свидовець — Ворохта