У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Сихів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворохта - Сихів:

Розклад поїздів Ворохта Сихів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 39 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Ворохта Сихів найчастіше зупиняються на станціях Татарів, Микуличин, Яремче, Делятин, Надвірна, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.23 зі станції Ворохта, в кінцевий же пункт Сихів прибувають вони відповідно о 08.02 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворохта Сихів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворохта - Сихів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Ворохта - Сихів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
606Л Рахів Львів 02.23
Ворохта
08.02
Сихів
5 г 39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворохта -Сихів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Сихів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Сихів — Ворохта