У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Веселий Поділ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворохта - Веселий Поділ:

Розклад поїздів Ворохта Веселий Поділ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 21 г 10 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 27. Потяги, що курсують за напрямком Ворохта Веселий Поділ найчастіше зупиняються на станціях Татарів, Хмельницький, Ромодан, Лубни, Бориспіль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.46 зі станції Ворохта, в кінцевий же пункт Веселий Поділ прибувають вони відповідно о 10.56 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворохта Веселий Поділ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворохта - Веселий Поділ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворохта - Веселий Поділ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
150Л Ворохта Кременчук 13.46
Ворохта
10.56
Веселий Поділ
21 г 10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворохта -Веселий Поділ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Веселий Поділ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Веселий Поділ — Ворохта