У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Вінниця
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворохта - Вінниця:

Розклад поїздів Ворохта Вінниця на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 45 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Ворохта Вінниця найчастіше зупиняються на станціях Татарів, Хмельницький, Волочиськ, Злочів, Деражня, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.46, 14.18 зі станції Ворохта, в кінцевий же пункт Вінниця прибувають вони відповідно о 02.19, 03.29 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворохта Вінниця є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворохта - Вінниця складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворохта - Вінниця можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
144Л Ворохта Київ 13.46
Ворохта
02.19
Вінниця
12 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
150Л Ворохта Кременчук 13.46
Ворохта
02.19
Вінниця
12 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
358Л Рахів Київ 14.18
Ворохта
03.29
Вінниця
13 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворохта -Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Вінниця

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вінниця — Ворохта