У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворона - Черемхів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ворона - Черемхів:

Поточний розклад електричок Ворона - Черемхів включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 25 хв зі станції Ворона і прибуває на станцію Черемхів о 06 г 54 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6434 сполученням Івано-Франківськ - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 0 г 36 хв. Між станціями Ворона і Черемхів цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Отинія(18.10), Хлібичин(18.33), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ворона - Черемхів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ворона Черемхів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ворона - Черемхів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ворона -Черемхів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворона — Черемхів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Черемхів — Ворона