У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворона - Голосків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ворона - Голосків:

Поточний розклад електричок Ворона - Голосків включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 25 хв зі станції Ворона і прибуває на станцію Голосків о 06 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6436 сполученням Івано-Франківськ - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 0 г 19 хв. Між станціями Ворона і Голосків цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ворона - Голосків, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ворона Голосків ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ворона - Голосків можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ворона -Голосків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворона — Голосків

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Голосків — Ворона