У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворона - Пядики
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ворона - Пядики:

Поточний розклад електричок Ворона - Пядики включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 25 хв зі станції Ворона і прибуває на станцію Пядики о 07 г 28 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6436 сполученням Івано-Франківськ - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 1 г 10 хв. Між станціями Ворона і Пядики цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Отинія(21.42), Хлібичин(22.01), Годи-Турка(22.32), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ворона - Пядики, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ворона Пядики ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ворона - Пядики можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6438 Івано-Франківськ Коломия 06.25
Ворона
07.28
Пядики
1 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути
6432 Івано-Франківськ Коломия 09.40
Ворона
10.46
Пядики
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
6434 Івано-Франківськ Коломия 18.04
Ворона
19.12
Пядики
1 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути
6436 Івано-Франківськ Коломия 21.35
Ворона
22.45
Пядики
1 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ворона -Пядики можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворона — Пядики

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пядики — Ворона