У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вороненко - Бистриця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вороненко - Бистриця:

Поточний розклад електричок Вороненко - Бистриця включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 48 хв зі станції Вороненко і прибуває на станцію Бистриця о 18 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6404 сполученням Рахів - Івано-Франківськ, в цьому випадку поїздка займе 2 г 58 хв. Між станціями Вороненко і Бистриця цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Ворохта(15.59), Яремче(16.48), Лойова(17.29), Тисменичани(18.09), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вороненко - Бистриця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вороненко Бистриця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вороненко - Бистриця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6404* Рахів Івано-Франківськ 15.48
Вороненко
18.46
Бистриця
2 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вороненко -Бистриця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вороненко — Бистриця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бистриця — Вороненко