У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вороненко - Раківчик
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вороненко - Раківчик:

Поточний розклад електричок Вороненко - Раківчик включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 08 хв зі станції Вороненко і прибуває на станцію Раківчик о 22 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6442 сполученням Рахів - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 2 г 51 хв. Між станціями Вороненко і Раківчик цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Ворохта(20.21), Яремче(21.06), Ланчин(22.25), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вороненко - Раківчик, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вороненко Раківчик ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вороненко - Раківчик можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6442* Рахів Коломия 20.08
Вороненко
22.59
Раківчик
2 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вороненко -Раківчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вороненко — Раківчик

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Раківчик — Вороненко