У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вороненко - Сихів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вороненко - Сихів:

Розклад поїздів Вороненко Сихів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 53 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Вороненко Сихів найчастіше зупиняються на станціях Ворохта, Татарів, Микуличин, Яремче, Делятин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.09 зі станції Вороненко, в кінцевий же пункт Сихів прибувають вони відповідно о 08.02 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вороненко Сихів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вороненко - Сихів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Вороненко - Сихів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
606Л Рахів Львів 02.09
Вороненко
08.02
Сихів
5 г 53 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вороненко -Сихів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вороненко — Сихів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Сихів — Вороненко